info@foryap.com.tr +90 216 238 34 44

PAKETLEME FİLELERİ

Uzun bir süredir meyve sebze paketleme fileleri, tarımsal fileler ve diğer sarf malzemelerin tedariği  konusunda dünya çapında faaliyet gösteren FORYAP, Müşterilerimizin gereksinimleri doğrusunda, gerek iç piyasa gerekse bu ürünler kapsamında günden güne hızla büyüyen,  meyve sebze paketleme sektörü danışmanlığı ile başlayan faaliyetlerine , ambalaj malzemesi tedariğini de eklemiştir.

Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda 2009 yılında kurulan FORYAP, Yyurtdışı firmalara Türkiye pazarı ile alakalı danışmanlık yaparak başlayıp, 2010 yılından itibaren, kısa sürede ürün gamına Ekstrude ve Dokuma Tüp File, her türlü Tarımsal fileler, Karton Kutular, Bigbag , Çuval Ağzı Dikiş İpliğ vei Kasa Örtüsü’nü de ekledi.

2011 yılına kadar geçen süre içinde danışmanlık ve hizmet çeşitliliğini de artıran FORYAP, İstanbul’da  kurulu merkez ofis ve deposunda hizmetlerine devam etmektedir.

İçinde bulunduğumuz sert piyasa koşullarında rekabet edebilmek, varlığın devamını sağlayabilmek ve mevcut portföyünü korumak için konsept çalışmaları ile farklı ürün sunumuna yönelik çalışmaların ne kadar önemli olduğunun hepimiz farkındayız. Bu doğrultuda müşterilerimize sunduğumuz yenilikçi ambalaj çzöümleri ile  ürün farkındalığının tüm sektörlerde yakalanacağını, bu sayede ürünün katma değer kazanacağını düşünüyoruz.