info@foryap.com.tr +90 216 238 34 44

Hakkımızda

FORYAP,  merkezi İstanbul’da olup, Yurtiçi ve Yurtdışında faaliyet gösteren uluslararası bir firmadır. Faaliyet konuları; İnşaat, Elektrik, Denizcilik, İç ve Dış Ticaret’tir. Kurulduğu 2010 yılından itibaren hızlı ve istikrarlı bir şekilde büyümesine devam etmiştir.

İç ve Dış Ticaret departmanı ; deneyimli uzmanlarının yurtiçi ve yurtdışı ilişkileriyle, FORYAP’ın  iç ve dış  pazarlarda iş geliştirme misyonunu üslenmiştir.  Foryap, faaliyette bulunduğu tüm alanlarda  müşterilerinin gereksinimleri ve faydaları doğrultusunda hizmet vermektedir.Ayrıca  yurtiçi ve yurtdışındaki   firmalara danışmanlıkta yapmaktadır.

Şirketimiz;  “İç ve Dış Ticaret departmanı olarak;   Her  türlü endüstriyel ürün tedariği ve tarımsal paketleme ürünlerinin  yurtiçi ve  uluslararası alanda ticaretini yapmaktadır.   

İnşaat ve enerji sektöründe ise; kalitesinden asla ödün vermeyen FORYAP,  güçlü ve güvenilir yapısıyla sektöründe fark oluşturarak, gelişen teknolojiyi sürekli takip eden, ,iş güvenliği ve sağlığının önemini özümseyen  inşaat ve enerji alanında birçok iş tecrübesine sahiptir. Uzman mühendis ve mimar çalışma arkadaşlarımız ile konumunu sürekli güncellemekte ve geliştirmektedir.