info@foryap.com.tr +90 216 238 34 44

İNŞAAT

FORYAP  yapısında taahhüt grubu olarak kamu ve özel firmalara müteahhitlik, proje geliştirme ve danışmalık hizmeti vermektedir Kaliteden taviz vermeden üstlendiği her projede en iyisini yapmayı prensip edinmiştir.Başarının bir ekip işi olduğunun bilinciyle FORYAP, Sahip olduğu deneyim, mali gücü, bir çok başarılı projelere imza atmış kalifiye teknik ve idari kadrosu sayesinde ,teknolojik yenilikleri takip edip projelerinde başarılı bir şekilde uygulayarak ,tüm alanlarda her zaman daha ileriye gitmeyi hedeflemiştir. İşverenin ihtiyaçlarını dinleyen, çalışanlarına ve çözüm ortaklarına önem veren bir firma olmayı bilmiştir.

Foryap İnşaat’ın  başlıca faaliyet alanları alt yapı, üst yapı, endüstriyel yapılar, benzin istasyonları, mağaza zincirleri, proje danışmanlık hizmetleri  olarak sıralayabiliriz.

Tüm bunların yanı sıra, özel mahiyette her türlü konut ve işyeri inşaatı işleri için arsa satın almak veya kat karşılığı anahtar teslimi olarak anlaşmak suretiyle konut ve işyerleri inşa edip satışını yapmaktadır.